Do realizowania naszej misji potrzebujemy wsparcia finansowego, rzeczowego i promocyjnego. Dzięki współpracy z nami możecie Państwo budować silne i szczęśliwe rodziny, a w nich spotykać uśmiechnięte dzieci, rodziców i dziadków.

Nr konta bankowego, na który można wpłacać darowizny:

BGŻ BNP Paribas 44203000451110000004125790

Wpłaty z zagranicy:

BIC PL i nr rachunku SWIFT GOPZPLPW

W sprawie wsparcia rzeczowego, promocyjnego i wolontariatu prosimy pisać na adres

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz też wesprzeć nas poprzez: .

Osoby upoważnione do odbioru darowizn rzeczowych w imieniu Fundacji Instytut Spraw Rodziny, to zgodnie z KRS: Renata Bohatkiewicz-Chęcińska, Justyna Strzelczyk, Anna Niemczynowska

UWAGA!

Zgodnie z obowiązującym prawem osoby fizyczne mogą odliczyć darowizny do wysokości 6% swojego rocznego dochodu, natomiast osoby prawne 10% swojego rocznego dochodu. Darowiznę należy udokumentować dowodem wpłaty na rachunek bankowy Fundacji Instytut Spraw Rodziny lub dokumentem potwierdzającym przekazanie darowizny rzeczowej.

Osoba fizyczna wykazuje przekazaną darowiznę w rozliczeniu rocznym PIT-0. Przedsiębiorstwo wykazuje kwotę przekazanych darowizn w rozliczeniach miesięcznych na formularzu CIT-O i w rozliczeniu rocznym CIT-8/O, a także w sprawozdaniu finansowym w informacji dodatkowej.