Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza Mamy na kolejne spotkanie w ramach bezpłatnej grupy wsparcia, które odbędzie się 05 grudnia 2018 od godziny 18:00 do 19:30. Spotykamy się w kawiarni Tubajka przy placu Zwycięstwa 3 w Łodzi.

Zapisy nie są konieczne, ale mile widziane, abyśmy mogli zapewnić opiekę dla Państwa dzieci - pociechy do lat 3 mogą przebywać z Mamą na sali.

Jeśli potrzebna będzie opieka dla dziecka, prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 505 305 674.

Grupa została stworzona po to, aby zapewnić kobietom miejsce gdzie mogą podzielić się swoimi problemami, obawami, poprawić swoje umiejętności i swoją skuteczność, nawiązać przyjaźnie, po prostu - otrzymać wsparcie.

Na naszych spotkaniach planujemy poruszać różnorodne tematy, jak chociażby: sposoby na dobrą komunikację w rodzinie, sposoby na rozwiązywanie konfliktów, jak być asertywną, agresja u dzieci, język niemowląt, mama wraca do pracy, uczucia kobiet po porodzie, jak nie wpaść w pułapkę perfekcyjnej matki Polki i wiele innych, o których zechcecie porozmawiać...