Fundacja Instytut Spraw Rodziny serdecznie zaprasza Państwa do dyskusji o prawach człowieka w ramach realizowanego projektu międzynarodowego Hate Free Cities.

Kiedy wolność słowa ingeruje w wolność człowieka lub grupy? Czy słowa mogą narazić czyjeś zdrowie lub życie? Kto ponosi odpowiedzialność – anonimowy komentator, środowisko, media?

W ramach spotkania wspólnie zastanowimy się nad wpływem mowy nienawiści wśród dzieci i młodzieży w Polsce, a w szczególności w Łodzi.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane tematem, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych oraz przedstawicieli mediów lokalnych do konstruktywnej dyskusji w celu wypracowania dobrych praktyk, inspiracji do działania i pokonywania barier.

Spotkanie odbędzie się 21 października w Bałuckim Ośrodku Kultury Rondo, przy ulicy Limanowskiego 166, od 10:00 do 11:30.

Tego samego dnia odbędzie się szkolenie dla trenerów, nauczycieli, edukatorów i wolontariuszy, szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.

Prosimy o potwierdzenie przybycia Państwa przedstawiciela/li do dnia 19 października 2016r wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.