Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci klas 1-3: "„5tek pełen emocji – jak je okiełznać?”"

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata?

Lubi odkrywać i poznawać nieznane?

Jeśli tak, zabierz je w niezwykłą podróż do świata dziecięcych emocji.

Warsztaty które prowadzimy – to przede wszystkim wspaniała przygoda dla Twojego dziecka, a dla nas spełnienie pasji i bezcenne doświadczenie. Jako profesjonaliści,dbamy o atmosferę pełną zrozumienia,cierpliwości i wsparcia,dzięki temu Twoje dziecko poczuje się z nami „jak w domu".Zadbamy o jego poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a poprzez zabawę nauczymy, czym jest emocja, w jakich sytuacjach ją czujemy i w jaki sposób możemy sobie z nią poradzić.Bo nawet ogromną złość jesteśmy w stanie oswoić i zabrać na smyczy na spacer :)

Co zyskują uczestnicy?

Twoje dziecko pozna swój własny świat emocji – będzie potrafiło je nazwać i o nich opowiadać. Zdobędzie wiedzę na temat własnych emocji, dowie się czym jest mądra asertywność i jak ważna jest umiejętność stawiania granic. Będzie potrafiło oswoić swoje lęki, dzięki czemu poczuje się bezpieczniej i pewniej w otaczającym go świecie.

Termin i miejsce spotkania:

16 października 2015r, godz.: 16:30-18:00 Ośrodek ”3 Piętra”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, Łódź, Sala: Kot Piotrek, III piętro

Jak się zapisać?

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14 października 2015r, za pomocą formularza dostępnego tutaj: Formularz rejestracyjny