Emocje i komunikacja

Emocje i komunikacja – to dzisiaj dwa podstawowe i nieodłączne aspekty w życiu młodego człowieka. Każdego dnia uczy się, jak radzić sobie z emocjami , jak je odczytywać oraz jak o nich rozmawiać. Właściwe zrozumienie drugiej osoby, poznanie jej potrzeb, pragnień i motywacji, pozwoli mu zbudować relację opartą na wzajemnym szacunku, a w efekcie skutecznie współpracować i osiągnąć sukces.

 

Co zyskuje Twoje dziecko?

 

Warsztaty które prowadzimy – to przede wszystkim wspaniała przygoda dla Twojego dziecka, a dla nas spełnienie pasji i bezcenne doświadczenie. Jako profesjonaliści, dbamy o atmosferę pełną zrozumienia, cierpliwości i wsparcia, dzięki temu Twoje dziecko poczuje się z nami „jak w domu”.

 

Zadbamy o jego poczucie bezpieczeństwa i komfortu, a poprzez zabawę nauczymy, czym są emocje i jak niezwykle ważną rolę pełnią w jego życiu. Twoje dziecko zrozumie, że nie trzeba z nimi walczyć, a wystarczy je okiełznać, bo nawet ogromną złość jesteśmy w stanie oswoić. Zapoznamy je również z prostymi zasadami komunikacji, dzięki którym będzie potrafiło przełamać własne ograniczenia, pokonać nieśmiałość i budować trwałe relacje z rówieśnikami poprzez, swobodne nawiązywanie przyjaźni, aktywny udział w dyskusji, a także nabyte umiejętność słuchania i wzajemnego szacunku. (Zajęcia dostosowane są do wieku i potrzeb danej grupy wiekowej)

 

Termin i miejsce spotkania

 

Zapraszamy dnia 30 stycznia o godz.: 10:00 – 11:30 w Bałuckim Ośrodku Kultury „Rondo”. ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Sala na poddaszu.

 

UWAGA: Zajęcia odbywają się w systemie cyklicznym (co dwa tygodnie w sobotę).

 

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Za realizację zajęć Fundacja nie pobiera opłat, jednak koszt ich prowadzenia to 35 zł od uczestnika.Zachęcamy do wsparcia działań Fundacji Instytut Spraw Rodziny by nadal mogła organizować podobne działania: BGŻ BNP Paribas 44203000451110000004125790

 

Jak się zapisać?

 

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza.