Spotkanie z onkologiem

Podejmujemy się nowych wyzwań, realizujemy marzenia, osiągamy cel. Jednak czy cena nie jest zbyt wysoka?

Nierzadko goniąc za marzeniami, tracimy to co, powinno być dla nas najcenniejsze... zdrowie. Często dla oceny naszego stanu zdrowia potrzebna jest diagnoza specjalisty, ale czasami wystarczy porozmawiać, by wiedzieć co nam szkodzi i w jaki sposób sami, możemy sobie pomóc.

Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza dorosłych mieszkańców Miasta Łodzi na bezpłatne spotkanie pt.: „ Porozmawiajmy o zdrowiu”, które poprowadzi lek. med. Marzena Zalewska spec. onkolog kliniczny.

Podczas spotkania będziesz mógł uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Posłuchasz pytań innych i zrozumiesz, że nie jesteś już sam. Nie zwlekaj...przyjdź. Teraz jest Twój czas!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza:

8 grudnia 2015 roku o godz.: 17:00 – 18:30
Ośrodek „3 Piętra”
ul. Strzelców Kaniowskich 71/73, (wejście od podwórka)
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Kontakt: www.fundacjaisr.pl kom.: 505 305 674