Zapraszamy na kolejne warsztaty

Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej.

Jesteś rodzicem? Każdego dnia starasz się przekazać swojemu dziecku czym i jak ważne są: przyjaźń, bliskość, wzajemny szacunek oraz zaufanie? Przybij piątkę! My także tego chcemy!

Warsztaty, które prowadzimy, to przede wszystkim fantastyczna przygoda dla Twojego dziecka, a dla nas spełnienie pasji i bezcenne doświadczenie. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę pod opieką profesjonalistów.

Zadbamy o poczucie bezpieczeństwa i komfortu Twojego dziecka, poprzez zabawę pomożemy mu zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne w codziennych relacjach z innymi.

Terminy i miejsce spotkania:
  • I termin: 24 listopada 2015, godz. 17:00-18:30, "Emocjonujący wtorek"- czyli jak radzić sobie z emocjami (klasy 1-3)
  • II termin: 26 listopada 2015, godz. 17:00-18:30, "Przybij piątkę" - czyli jak nawiązywać i utrzymywać relacje z innymi (klasy 4-6)

Ośrodek ”3 Piętra”, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, Łódź, Sala: Kot Piotrek, III piętro

Za realizację zajęć Fundacja nie pobiera opłat, jednak koszt ich prowadzenia to 35 zł od uczestnika. Zachęcamy do wsparcia działań Fundacji Instytut Spraw Rodziny by nadal mogła organizować podobne działania: BGŻ BNP Paribas 44203000451110000004125790

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza dostępnego tutaj: Formularz rejestracyjny